Yaşam

ABD’li Aktör Treat Williams Motosiklet Kazasında Öldü

Hollywood’da birçok yapımda rol alan Amerikalı aktör Treat Williams, 71 yaşında motosiklet kazası geçirerek hayatını kaybetti. Treat Williams’ın ölümü ailesi tarafından Pazartesi akşamı yapılan açıklamada açıklandı.

“BÜYÜK BİR ACI İÇİNDEYİZ”

71 yaşında hayatını kaybeden oyuncunun ailesi şu açıklamayı yaptı; “Sevgili Treat Williams’ımızın bu akşam Dorset, Vermont’ta ölümcül bir motosiklet kazasında hayatını kaybettiğini duyurmaktan büyük üzüntü duyuyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi şu anda şoktayız ve büyük bir acı içindeyiz.” söz konusu.

Motosiklet Kazasında Öldü” layout=”iç” genişlik=”640″ yükseklik=”362″>

ÇARPIŞMANIN ETKİSİYLE MOTOSİKLETTEN ATLADI

Vermont Eyalet Polisi, Williams’ın Pazartesi günü saat 16.53 sıralarında Dorset’te meydana gelen kazada önüne dönen bir araba ile çarpıştıktan sonra motosikletinden fırladığını söyledi. Williams, New York, Albany’deki Albany Tıp Merkezine götürüldü ve burada eyalet polisi tarafından öldüğü açıklandı. Kazaya karışan ve yaralanmayan araç sürücüsü hakkında dava açılmadı. Polis, çarpışmayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

WILLIAMS’IN KARİYERİNİ TEDAVİ EDİN

Williams kısa süre önce HBO dizisi “We Own This City”ye konuk oyuncu olarak katıldı. 2016’da “The Congressman”ın tiyatro ve internet versiyonunda rol aldı.

1970’lerde Broadway hiti “Grease”in yedeği olarak başlayan Williams, Danny Zuko’nun başrolü oldu. Ama asıl atılımını 1979’da karşı kültürün belirleyici filmi “Hair”da yönetmen Miloš Forman’ın hippi karakteri George Berger olarak yaptı.

Bu, Steven Spielberg’in “1941”, Sidney Lumet’in “Şehrin Prensi”, Sergio Leone’nin “Bir Zamanlar Amerika” ve John Erman’ın Tennessee Williams’ın klasiği “A Streetcar Named Desire” gibi sayısız film rolüne kapı araladı. “.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu