Haber

Ahmet Davutoğlu, Gaziantep’teki depremzedeleri ziyaret etti

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde depremzedeleri ziyaret etti. Zeytinliklerinin “depreme dayanıklı” olarak yapılacağını söyleyen bir üretici, Davutoğlu’na, “Bize kimse bilgi vermedi. Nedir, projesi var, etüt yaptı. Valiye anlattık. Vali de ‘Ne yapalım abi senin tarlan da sağlam’ demiş, ‘O olmasaydı’ demiş, dert yanmış.

Ahmet Davutoğlu, Nurdağı’ndaki depremzedeleri ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Davutoğlu’na eşi Sare Davutoğlu da eşlik etti.

Zeytinliklerin kamulaştırılacağını ve konut yapılacağını söyleyen bir üretici Davutoğlu’na, “Bize kimse bilgi vermedi. Nedir, proje var, çalışma yaptı. Valiye anlattık, Vali’ye de söyledik.” ‘Abi senin sahan sağlam değilse ne yapalım’ diyor. Davutoğlu ise konuyu gündeme getirmek için söz verdi.

“Şirket bizi buraya attı, kimse bakmıyor. Keşke depremde ölseydik”

Bir başka depremzede ise kendisine çadır veya konteyner verilmediğini söyledi. Bir başka depremzede eşinin hasta olduğunu belirterek, “Şirket bizi buraya attı, kimsenin umurunda değil. Keşke depremde ölseydik. Allah’a şükür ama kulundan gelenler beni o kadar üzüyor ki kendime getiriyorum” dedi. intiharın eşiği.”

bayrampasa-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu