Haber

Ali Koç: Becao’dan sonra frene basıp 45-50 milyon euroya futbolcu satacağız

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, bu yıl futbolcu satışından 50 milyon euroya yakın gelir beklediklerini söyledi.

Koç, dünyaca ünlü sanatçı Dario Moreno’nun İzmir Tarihi Asansör Caddesi üzerinde bulunan ve restore edilerek Fenerbahçe Halk Derneği Kültür Merkezi olarak kullanılacak konutunun açılışına katıldı.

Açılışın ardından gazetecilere açıklama yapan Koç, transferle ilgili büyük beklentiler yaratıldığını, karşılanmayınca da ‘olmadı, onlar da yapamazlar’ havasına çekilmek istendiğini belirtti.

Adım adım gittiklerini anlatan Koç, “Transfer döneminin bu kadar erken bir döneminde hiç bu kadar puan toplanmamıştı. Becao’dan sonra büyük ihtimalle frene basıp önümüzdeki haftaki maçı atlatıp sonra eleneceğiz.” Tabii ki transfer yapmak kadar satmak da önemli. Sadece Almanya, Amerika, Orta Doğu ve Avrupa’dan oyuncu almamız gerekiyor. 45-50 milyon euro bandında satış yapabileceğimizi düşünüyoruz. Umarım şanslı oluruz. Tabii ki, onları gerçekten kullanmalıyız. İnşallah yeni transferlerimiz de arzu ettiğimiz seviye ve kalitenin yükselmesine katkı sağlayacaktır. Yeni dönem sadece Fenerbahçe’ye değil Türk futboluna da hayırlı olsun.” (HABER MERKEZİ)

mihalgazi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu