Haber

Başkan Sandıkçı’dan Berat Kandili Mesajı

Önder İbrahim Sandıkçı, “Berat Kandili bize hayatın muhasebesini yapma, kırgınlıkları giderme ve hatalarımızdan uzaklaşma fırsatı sunuyor” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Berat Kandili münasebetiyle bir açıklama yayınladı. Önder İbrahim Sandıkçı yaptığı açıklamada, Berat Kandili’nde mağfiret kapılarının ardına kadar aralandığına dikkat çekerek, “Kandil geceleri birlik ve beraberlik duygularımızın arttığı, manevi atmosferiyle gönüllerimizin nurlandığı, hasret giderdiğimiz müstesna günlerdir. daha fazla meditasyon yapma fırsatınız olur.

Bağışlanma kapılarının ardına kadar aralandığı Berat Kandili, bize hayatın hesabını verme, kırgınlıkları giderme ve hatalarımızdan uzaklaşma fırsatı sunuyor.

Mübarek Ramazan ayına bir adım daha yaklaştığımız Berat gecesini, mağfirete ve mağfirete ermek için bir fırsat olarak değerlendirmeli, tövbe etmeli ve istiğfar etmeliyiz. Kırgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir kenara bırakmalı, kardeşlik, dayanışma ve paylaşma ruhumuzu daha da güçlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve tüm İslam aleminin Berat Kandili’ni tebrik ediyor, bu müstesna gecenin gönül bağlarımızı kuvvetlendirmesini ve hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu