Haber

Elon Musk, kendisi ve eski ortağı Grimes’ın alışılmadık bir isim verdikleri gizli bir üçüncü çocukları olduğunu doğruladı.

Teknoloji milyarderi, Pazar günü X’te (eski adıyla Twitter) yaptığı bir paylaşımda çocuğun adının Tau Techno Mechanicus olduğunu yazdı.

Sosyal medya platformunun sahibi Musk, bu açıklamayı eğlence haber hesabı Pop Base’in kendisinin ve Grimes’ın üç çocuğuna “X Æ A-Xii, Exa Dark Sideræl Musk, Techno Mechanicus” adını verdiği bir paylaşımına yanıt olarak yaptı.

Çocuğun varlığı yakın zamana kadar bilinmiyordu.

Musk ve Grimes Eylül 2021’de ayrıldılar, ancak Claire Boucher doğumlu Kanadalı şarkıcı ilişki durumlarını “çok esnek” olarak tanımladı.

Grimes, Mart 2022’de Vanity Fair röportajında ​​Exa Dark Sideræl Musk’un Aralık 2021’de taşıyıcı anne yoluyla doğduğunu açıkladı.

Çiftin ikinci çocuklarının doğumunu duyurmaya niyeti yok gibi görünüyordu ancak Grimes, Vanity Fair muhabiri Devin Gordon’un bir bebeğin ağladığını duymasının ardından haberi paylaştı.

Grimes ve Musk daha önce Mayıs 2020’de X Æ A-Xii adında bir erkek çocuk dünyaya getirmişti.

48 yaşındaki Musk’ın önceki evliliğinden Griffin ve Vivian ikizleri ile Damian, Saxon ve Kai üçüzleri de dahil olmak üzere beş çocuğu var.

Musk daha önce doğum oranlarının düşmesiyle ilgili endişelerini dile getirmişti.

Musk, Mayıs 2022’de Twitter’da “ABD’deki mevcut doğum oranı neredeyse 50 yıldır sürdürülebilir minimum seviyelerin altında” diye yazmıştı.

Aynı yılın temmuz ayında da bu görüşünü tekrarladı.

“Nüfus krizine yardımcı olmak için elimden geleni yapıyorum” diye yazdı. “Düşüşen bir doğum oranı uygarlığın karşı karşıya olduğu en büyük tehlikedir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu