Haber

Hem zeytinlikler hem de işçiler tozdan kurtuldu

Hem zeytinlikler hem de işçiler tozdan kurtuldu

BALIKESİR – Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, birçok kırsal mahalleyi birbirine bağlayan ve sürücüler için büyük tehlike oluşturan Gömeç Ulubeyler Yolu’nu dış etkenlere dayanıklı sıcak asfaltla buluşturdu. Asfaltlama sayesinde hem zeytinlikler hem de işçiler tozdan kurtuldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı; Dursunbey, Sındırgı, Altıeylül, Karesi ve Bigadiç’in ardından şimdilerde birçok kırsal mahalleyi birbirine bağlayan 6 kilometrelik Gömeç Ulubeyler yolunda sıcak asfalt serimi tamamlandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatıyla Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı, gece gündüz yüksek konfor sağlayan, dış etkenlere dayanıklı sıcak asfaltı şehrin dört bir yanına serme çalışmalarını sürdürüyor.

Gömeç’e bağlı kırsal Ulubeyler Mahallesi sakinleri asfaltlarının fena halde bozulduğunu belirterek, “Yolumuzu asfaltladıktan sonra çok güzel oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu