Haber

İSTANBUL İL BAŞKANI KABAKTEPE PARTİLERLE BAĞCILAR MEYDANI’NDA BULUŞTU

İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İSTANBUL AK Parti teşkilatının düzenlediği ‘2023’ten 2053’e Mutlu Yürüyüşler Programı’ kapsamında Bağcılar Meydanı’nda partililerle bir araya geldi. Yürüyüş öncesi konuşan Kabaktepe, Bu yürüyüşün kısa adı ‘2023’ten 2053’e’. Sembolik olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılından 2053’e yürüyoruz. Bu yürüyüşte 1071’in çalışkanlığı, 1453’ün azmi, 1920’nin Kuva-yı Nationala ruhu, 29 Ekim Türkiye’nin bağımsızlığı var. ülkemiz, insanlarımız. inancı vardır. Bu yürüyüş aynı zamanda bu milletin tarihin her döneminde ve her noktasında kendisine takacağı zincirleri kırdığı ruhu da temsil etmektedir” dedi.

AK Parti teşkilatı, 2023 ve 2053 hedeflerini vurgulamak amacıyla ‘2023’ten 2053’e Mutlu Yürüyüşler Programı’ kapsamında yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe yüzlerce vatandaş, milletvekili adayı ve partili katıldı. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe yürüyüş öncesi basın açıklaması yaptı. Kabaktepe, Bağcılar Meydanı’nda da görebileceğiniz gibi heyecan yüksek. Bağcılar’da gençlik kollarımız, ilçe başkanımız, belediye başkanımız ve gençlerimiz ve kardeşlerimizle bir aradayız. Bağcılar’ı temsilen bir grup arkadaşımızla buradayız. Bu akşam İstanbul’un 39 ilçesinde 39 meydandan başlayarak yürüyüşe çıkacağız. Bu yürüyüşün kısa adı 2023’ten 2053’e. Sembolik olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılından 2053’e yürüyoruz. Bu yürüyüşte 1071’in çalışkanlığı, 1453’ün azmi, Kuva-yi’nin ruhu var. 29 Ekim 1920 Nationala Türkiye’nin, ülkemizin, Halkımızın bağımsızlığına inancımız tamdır. Bu yürüyüş aynı zamanda bu milletin tarihin her döneminde ve her noktasında kendisine takacağı zincirleri kırdığı ruhu da temsil etmektedir. Aynı zamanda Cumhuriyetimizin 100. yılında 2023’ten 2053’e giderken Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesinin üzerinde dünyanın ilk 10 ülkesi arasına girme ruhu var. 21 yıldır AK Parti iktidarı döneminde özgürlüklerde, siyasette, kültür, sanatta ve sporda büyük başarılar elde ettik. Bugün gençlerimizin sesini daha çok duyuyoruz. Heyecanlarını daha çok görüyoruz. Nitekim gençlerimizi Türkiye’nin yönetim ve siyasetinde nesnellikten öznelliğe özne yapmak, söz sahibi olmak, paydaş olmak için büyük çaba sarf ettik. söz konusu.

YEREL FİNANSAL HAFTA’DA OKULLARIMIZDA TARIM ÇALIŞMALARIMIZI YÜKSEK SIRADA TAŞIYORUZ

Kabaktepe, Biz çocukken yöresel eşya haftası yapardık. Eskiden yerli malı haftasında okullarımızda sıralarımızda tarım işlerimizi getirirdik ama bugün 2023’ten 2053’e yürürken sadece tarım işlerimizi değil bugün yerli malı yaptığımız Teknofest’in açılışını da gördük. hafta. 1 milyon gencimiz otonom araçlarıyla yer altına inen, yer üstüne çıkan, göğe çıkan, suya giren her türlü teknolojik araçlarla yerli malı haftası yapma noktasına geldi. Dolayısıyla Türkiye’nin 2053’e hatasız yürürken ilk 10’a girme çabasını simgeleyen bir yürüyüş bu. 85 milyonluk kardeşlik yürüyüşü, tüm Türkiye teşkilatımızın marşıdır. Türk asrına doğru bir yürüyüş. Türkiye’nin büyümesine, Türkiye’nin 100. yılının kurulmasına karşı çıkanlar olabilir, sindiremeyenler olabilir, kabullenemeyenler olabilir ama bugün İstanbul’un 39 ilçesinden Bağcılar Meydanı’ndan sesleniyoruz. , kim ne derse desin, kim ne yapmaya çalışırsa çalışsın. 85 Milyon Türkiye olarak birlik ve kardeşliğimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz. Bağcılar Meydanımızda ve 39 ilçemizde bu akşam başlayan meydanlarda 2023’ten 2053’e yürüyüşümüzün anlamı budur. Tıpkı 1071’de, 1453’te, 1920’de, 1923’te olduğu gibi ötekileştirmeye, insanlarımızı bölmeye, insanlarımızın birbirine olan sevgi ve şefkatini yok etmeye, sevgisizliği körüklemeye karşı, vatanımıza, bayrağımıza uzanan her saldırıya karşı hep birlikte dimdik, ezanımız, kardeşliğimiz ve dostluğumuz. Her zaman savunduğumuz şeyi temsil eden bir yürüyüş. dedi.

YASAL ZEMİNDEKİ EN BÜYÜK ZORLUĞU TEMSİL EDEN BİR YÜRÜŞTÜR.

Kabaktepe, “Bu yürüyüş 2023’ten 2053’e yürüyüştür” dedi, ‘Bunu kapatıp yok edeceğim, sileceğim’ dedi ‘Bu fabrikayı kapatacağım, buna tahammülüm yok’ diyenlere şunu söyleyeceğim. ilerlemek’. Türk milletinin 39 ilçesinden, halkımızdan tüm kazanımlarımıza bu milletin sahip çıkacağını haykıracağız. Demokratik hukuk zeminindeki en büyük haykırışı temsil eden bu yürüyüşün şartlarını, kendilerine dokunmak isteyenlere dokunulmayacaklarını kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu