Haber

Joe Biden’ın Oğlu Hunter Biden Kirayı Ödemeden Evden Kaçtı

ABD Lideri Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden, çeşitli skandallarla anılan bir isim olarak gündemdeki yerini almaya devam ediyor. Vergi ödemeleri ve uyuşturucu kullanımıyla ilişkilendirilen Hunter Biden’a bu kez kira krizi çevresinde eklendi.

Hunter Biden, eşi Melissa Cohen ve bebekleri Beau ile birlikte 2021’de taşındığı 4 milyon dolarlık lüks villanın aylık 25 bin dolarlık kirasını ödememekle suçlanıyor. -besin zinciri, konut sahibidir.

Ev sahibi ve sakinler, Hunter Biden çiftini “berbat kiracılar” olarak tanımlıyor. Evdeki ses sistemini bozmak ve evi kötü durumda bırakmakla suçlanan çift, aylardır kirayı ödememek ve evi mahvetmekle eleştirildi. Konut sahibi kirasını alamadığı için dava açmaktan kaçındı ancak olaylar basında yer aldı.

Hunter Biden, babasının ABD Liderliği görevi sırasında iş bağlantıları hakkında da tartışmalara neden oluyor. Joe Biden’ın oğlunun babasının adını kullanarak iş yapmakla suçlandığı ve bu sayede iflastan kurtulduğu haberi ABD basınında önemli bir ses getirdi.

Özellikle ABD Kongresi’nde yapılan bir duruşmada Hunter Biden’ın iş ortağı Devon Archer’ın sözleri dikkat çekti. Archer, Hunter’ın babası Joe Biden’ı iş toplantılarında hoparlöre alarak adını kullandığını iddia etti.

Hunter Biden’ın adı her zaman siyasi ve kişisel skandallarla anılır ve kamuoyunun dikkatini çeker. Bu son olayla birlikte Biden ailesinin daha fazla yasal ve etik incelemeye tabi tutulması bekleniyor.

imamogluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu