Haber

Kılıçdaroğlu: Bu bizim dilimiz değil AK Parti’nin dili

Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, müzisyen Demet Akalın izmirİstanbul’daki AKP mitinginde konser verirken çekilen görüntülerin sosyal medyada “Arşiv unutmaz” notuyla paylaşılmasının ardından, “Biz buna inanmıyoruz. AK Parti’nin dili bu. Bizim zamanımızda kim, nerede ve nasıl sanatını icra etmek isterse onlara müdahale etmek bize düşüyor. Arkadaşlar lütfen ne için geldiğimizi anlayın” dedi.

Twitter’da “Arşiv Unutuyor” adlı bir hesaptan, AKP’li şarkıcı Demet Akalın’ın dün İzmir Bayraklı İskelesi’ndeki mitingde konser verirken AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın da konuştuğu görüntüler, “Demet Akalın, AKP İzmir’de konser verdi. mitingde. Arşiv unutmayacak” notuyla paylaştı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu paylaşımı alıntılayarak, “Bizim inandığımız bu değil. Bu dil AK Parti’dir. Bizim zamanımızda kim, nerede ve nasıl sanatını icra etmek isterse, orası bizim yerimizdir.” Arkadaşlar lütfen bize ne için geldiğimizi söyleyin.” anlamak. Sanatçılarla kavga etmeyeceğiz, dünya bizim rekabet alanımız. Şimdi anlayalım” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu