Haber

Mansur Yavaş projelerini anlatıyor: Bugün Ankara halkına hesap vermeye geldik

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin yeniden aday gösterdiği Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen “5 Yıllık Projeler Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı”nda konuşuyor.

Görev süreleri boyunca yaptıkları projeler ve devam eden projelerden bahsedeceklerini belirten Yavaş, “Bugün buraya 5. yılımızı paylaşmak ve tamamladığımız projeleri anlatmak için geldik. Bugün buraya geldik. Ankara halkına hesap vermektir.”

“Sevgili Ankaralılar, 5 yıldır hiçbir fotoğrafımı meydanlarda görmediniz” diyen Yavaş, şöyle devam etti: “Biz yılda bir veya iki kez televizyona çıktık, sonra da sadece projelerimizi anlatmak için çıktık. Toplu açılış dışında herhangi bir açılış olmasın ki masraf olmasın, insanların parası olmasın. Bu şehrin kodlarından biri de sevgi ve saygıdır.” “Kardeşliği yeniden tesis ettik. Kimseyi farklı düşünüyor diye dışlamadık. Oy vermeyenlerle ilgili tek bir kötü söz söylemedik. Kimseyi kutuplaştırmadık. Kimseyle polemiğe girmedik. İşimize odaklandık. , sadece ve sadece Ankara için çalıştık. Az konuştuk, çok çalıştık” dedi.

DETAYLAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu