Yaşam

Mezar taşı kırılan Billur Kalkavan’ın sevgilisi eleştirilere isyan etti: Kanuni olarak mezar yaptırma hakkım yok

9 ay önce akciğer kanserinden hayatını kaybeden ünlü oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan’ın mezarının son hali hayranlarını perişan etti. Kalkavan’ın mezarına bakmadığı iddia edilen sevgilisi Buğra Bahadırlı, kendisine gelen eleştiriler karşısında sessizliğini bozdu.

SON HAL SEVGİLERİNİN BAŞINA GELDİ

Ölümünden sadece 9 ay sonra 15 Ekim 2022’de vefat eden Billur Kalkavan’ın mezarının son haline ait görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Sadakatsizlikle suçlandı

Mezarın bakımsız ve terk edilmiş hali tüm hayranlarını üzdü. Billur Kalkavan’ın uzun yıllar hayat arkadaşı olan Buğra Bahadırlı, ünlü oyuncunun mezar taşının kırılması nedeniyle vefasızlıkla suçlandı. Tepkilere dayanamayan Bahadırlı sonunda isyan etti.

“BİLLUR’A AŞKIMI KİMSE SORMAZ”

Habertürk’e konuşan Buğra Bahadırlı, konu hakkında şunları söyledi: Bana büyük bir haksızlık yapılıyor. Bilmeden eleştiriyorlar. Hatta hakaretler vardı. Kişilik haklarıma yapılan saldırı nedeniyle hepsi hakkında yasal hakkımı kullanacağım. Ben Billur’un resmi karısı değilim. Bu yüzden yasal olarak mezar yapma hakkım yok. Mezar bir aile mezarıdır. Billur’un ailesinden insanlar da orada yatıyor. Kırık mezar taşı, eski. Yeni değil… Türbede çökme olduğu için kırılmış. Yasal olarak hakkım yok ama tabii ki ailesiyle görüştük ve yeni bir mezar taşı için ortak karar aldık. Bayram öncesi siparişi verdik. Bunlar iki günde olmuyor. İzin alma süreci yani yeni izin alma aşaması belli bir zaman alıyor. Tadilattan geçeceği için kuru çiçeklerin yerine yeni çiçek dikmedik. Durum bundan ibaret. Kimse Billur’a olan sevgimi ve onun anısına duyduğum saygıyı sorgulamasın.”

ilic-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu