Haber

Nazilli A Milli Kadın Voleybol Takımı Avrupa Şampiyonluğunu coşkuyla kutladı

Nazilli, A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Sırbistan ile oynadığı final maçını tek yürek izledi. Belçika’nın başkenti Brüksel’deki Paleis 12 Salonu’nda oynanan karşılaşmada Milliler, 3-2’lik skorla Avrupa Şampiyonu oldu.

Nazilli şampiyonluk maçını tek yürekle izledi. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın talimatıyla şampiyonluk maçını belediye meydanına kurulan dev ekranda izleyen Nazillililer, Avrupa şampiyonluğunu coşkuyla kutladı. Filenin Sultanları, ezeli rakibi Sırbistan’ı mağlup ederek Avrupa şampiyonu oldu. Belediye Meydanı’na kurulan dev ekranda şampiyonluk maçını Nazilli halkıyla birlikte coşku ve heyecanla izleyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Özcan, “Öncelikle Nazilli halkına çok teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde neler yapabileceğini bir kez daha gösterdi. Spor Oldukça güçlü bir maçla güzel bir galibiyet elde etti. Artık bunu Net’in Sultanları ile taçlandırdık. Türk halkına en güzel hediyelerden birini verdiler. Onlara çok teşekkür ederiz. İşçi, emeği geçen herkese teşekkür ediyor. Nitekim genç arkadaşlarımızdan, değerli hemşerilerimizden büyük bir memnuniyet yaşadık. Her zaman çok keyifli bir birlik ve beraberlik içerisinde maçı hep birlikte izledik. Son saniyeye kadar mücadele etmenin ne demek olduğunu gösterdik. Tüm Türkiyeme hayırlı olsun. Azmin elinden hiçbir şey kaçamaz” dedi.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Sırbistan’ı elediği maçı maç sonuna kadar heyecanla izleyen vatandaşlar, belediye meydanında Avrupa Şampiyonası’nın sevinç ve coşkusunu kutladı. Onuncu yıl marşını bayraklar eşliğinde söyleyen Nazillililer, konvoyla şampiyonluk coşkusunu sokaklara taşıdı. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu