Yaşam

Salih Güney Bursa’da göz kapağı ameliyatı oldu

BURSA (İGFA)- Göz kapağı estetiği alanında Türkiye’nin en başarılı doktorlarından biri olan Op. Dr. Tuncay Sezgin, ünlü isimlere yaptığı ameliyatlardan sonra ünlülerin hekimi oldu.

Birçok ünlü isme ameliyat olan Sezgin’in kapısını bu kez usta ressam Salih Güney çaldı. Yıllar önce göz torbalarını aldırdığını belirten Güney, bu kez göz kapaklarından ameliyat oldu. Ameliyat öncesi konuşan 77 yaşındaki sanatçı, “Hayranlarım, seyircilerim beni hep eski günlerdeki gibi genç ve yakışıklı görmek istiyor. Ben de bunun için ameliyat olmaya karar verdim. Estetiğe karşı değilim. İmkanı olan herkes yapmalı” dedi.

ARTIK BANA ROL VERMEDİLER…

Uzun süredir hem ekranlardan hem de beyaz perdeden uzak kalan Salih Güney, muhalif duruşu nedeniyle yasaklı ilan edildiğini itiraf etti. Bu nedenle artık kendisine rol teklif edilmediğini belirten Güney, “Ne olursa olsun doğru bildiğimi söylemekten vazgeçmeyeceğim” dedi. Güney’in ameliyatını yapan Op. Tuncay Sezgin, “Salih Güney filmlerini izleyerek büyüyen milyonlardan biriyim. Bugün onu ameliyat ediyor olmak benim için ayrı bir onur ve mutluluk. İnşallah onu 10 yaş gençleştireceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu