Teknoloji

Samsung Galaxy S23 FE hakkında sevindirici bir iddia

Samsung’un S serisindeki bütçe dostu model Hayran Sürümü (FE) , ilk ve son olarak Samsung Galaxy S21 ailesinde karşımıza çıktı. Ancak S22 ailesinde FE versiyonu olmadığı için hayranlar S23 serisi için FE’yi sabırsızlıkla bekliyorlardı.

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan söylentilere göre Samsung’un S23 ailesi içinde bir FE modelini düşünmedi. öne sürülüyordu. Yeni yayınlanan bir teze göre şirket, S23 ailesinde FE modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Yeterince Arap saçına döndüğünü anlayacaksın.

İddia: Samsung Galaxy S23 FE bu yılın 4. çeyreğinde geliyor

Sektörden Kore merkezli bir haber sitesinin edindiği bilgiye göre Samsung Galaxy S23 FE, Bu yılın 4. çeyreğinde Qualcomm yerine Exynos yonga seti ile üretilecek.

Üstelik Galaxy S22’de kullanılıyor AMD GPU’lu Exynos 2200 yonga seti kullanılacak . Bunun dezavantajı, Exynos 2200’ün neredeyse 2 yıllık bir yonga seti olmasıdır. Tartışmanın devamında Galaxy S23 FE, 50 MP kamera, 128 GB / 256 GB depolama seçenekleri ve 6 GB / 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacak.

Ayrıca 4.500 mAh pil ve 25 W hızlı şarj ile gelecek. Doğal olarak, bunların hepsi tahmindir. Ne düşünüyorsun? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu