Haber

Siirt Belediyesi 3×3 Sokak Basketbol Turnuvası Başlıyor

Siirt Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği 3×3 sokak basketbolu turnuvasında heyecan başlıyor.

Vali ve Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Kızılkaya’nın kurduğu vakıflarla gençleri spor yapmaya teşvik etmek, sporculara destek olmak, gençleri spor yaparak eğlenceli aktivitelerle buluşturmak amaçlanıyor. Vali Dr. Kemal Kızılkaya; “Siirt Belediyesi Spor Bayındırlık Müdürlüğü’nün düzenlediği 3×3 sokak basketbolu turnuvası 4 kategoride başlıyor. Turnuvada dereceye giren takımlara toplam 60 bin TL tutarında çeşitli hediyeler verilecek.

25-30 Eylül tarihleri ​​arasında Siirt Belediyesi Kızlar Zirvesi Şahin Beyefendi Parkı’nda düzenlenecek turnuvada yarışmak isteyen sporcuların Siirt Belediyesi hizmet binası beyaz masa servisine saat 16.30’a kadar başvurabilecekleri belirtildi. 22 Eylül Cuma günü. Turnuvaya başvurular; 4 Eylül’de başlayıp 22 Eylül’de sona ereceği aktarılıyor.

Potadaki heyecan fırtınasını sokağa taşıyan turnuva; büyük erkekler, gençler, yıldızlar ve kadınlar olmak üzere 4 kategoride performans sergileyerek. Basketbol turnuvası müzik ve çeşitli gösterilerle de renklenecek.

Kupa ve madalya ödüllerinin yanı sıra her etapta alt takımlara toplamda 60 bin TL tutarında çeşitli hediye ve sürpriz ödüllerin verileceği belirtildi. -SİİRT

kargi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu