Yaşam

Stranger Things’den Yeni Animasyon Dizi Geliyor

İlk olarak 2016 yılında Netflix platformunda yayınlanmıştır. yabancı şeyler Dizinin bugün büyük bir hayran kitlesi var. Şimdi ise 5. sezonuyla final yapacak olan dizinin yaratıcıları, Matt ve Ross DufferYeni bir animasyon dizisi üzerinde çalıştıkları ortaya çıktı.

Stranger Things finaliyle birlikte hayranlarını sevindirecek haberler de birer birer geliyor. Geçtiğimiz aylarda ünlü dizinin bir animesinin geleceğinin duyurulmasının ardından Duffer kardeşler, ‘Stranger Things’ dünyasında yer aldı. isimsiz yeni bir diziüzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Dizi hakkında henüz bir detay paylaşılmadı.

Pazartesi günü Netflix, şov yaratıcıları Matt ve Ross Duffer’ın yayın hizmetinde yayınlanacak animasyonlu bir Stranger Things dizisi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Dizi hakkında henüz bir detay veya çıkış tarihi paylaşılmadı. Ama dizinin yaratıcıları, Duffer kardeşler, “Her zaman severek büyüdüğümüz Cumartesi sabahı çizgi filmleri tarzında bir Stranger Things animasyonu hayal ettik ve bu hayalin gerçekleştiğini görmek kesinlikle heyecan vericiydi.”söz konusu.

Şimdilik diziyle ilgili başka bir açıklama yok. Ancak şirket, Stranger Things’i final sezonundan sonra çeşitli formlarda yaşatacaklarını açıkça doğruluyor.

Buna ek olarak Netflix, canlı aksiyon Stranger Things yan dizisi ve bir prequel sahne oyunu için planlarını duyurdu. Artık yolda olan Stranger Things listesine bir animasyon dizisinin daha eklendiğini söyleyebiliriz.

basmakcihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu