Haber

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar: ‘Biz rüşvetçi değiliz’

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar: “Biz rüşvetçi değiliz”

“Atatürk’ün mirasına sahip çıkan bize etiket yapıştırılmaz”

ADANA – AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay, yaptığı basın açıklamasında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın muhtarlara “hizmet rüşveti” teklif ettiğini savunmuştu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar da “Biz rüşvet vermiyoruz” diyerek bu iddiayı yalanladı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Millet İttifakı’na bağlı siyasi partilerin il başkanlarının ortaklaşa düzenlediği basın açıklamasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“Biz rüşvet değiliz”

Başkan Karalar’a AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay’ın iddiaları soruldu. Karalar, “Şaşkınlıkla bakıyorum. Yani devletin bütün imkanlarıyla bakanlara rüşvet verenler de dahil olmak üzere saçmalık, iftira ve iftira üzerinden siyaset yapanların bunu istemeye hakkı yok. Biz rüşvetçi değiliz. .Asla öyle bir şey olmayacak.Yüzbinlerce aileye ne dağıttığını biliyorum.Şu anda AFAD köylerde, mahallelerde un dağıtıyor.Milleti kandırmanın bu kadar kolay olduğunu sanıyorlar herhalde.AFAD neden dağıtıyor? Un Niçin dağıtıyor Niçin stok yapıyor Bugün depremzedelere, afetzedelere dağıtmak için gıda stokluyor. Mehmet Ay, sana soruyorum. Buna cevap ver.”

“Atatürk’ün mirasına sahip çıkan bize etiket yapıştırılmaz”

Yarının 19 Mayıs olduğunu hatırlatan Karalar, “Her zaman olduğu gibi bizi terörist damgalamaya, teröristlerle ilişkilendirmeye çalışanlar biz olacağız ve her zaman olduğu gibi milli bayramlara sahip çıkacağız. Meydanlarda olacağız. 19.30 da belediyeden ayrılacağız meşalelerle yürüyeceğiz ardından edip akbayram mavi gözlüm sarı saçlım şarkısıyla konser verecek atatürk değerlerine ve atatürk mirasına her defasında sahip çıkan milli mücadelede bize etiket yapıştırılmaz Bayram.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu