Haber

Güzel Parti, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyecek

Roman vatandaşları temsilen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Hos Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut bir araya geldi. Toplantı sonunda açıklama yapan Akbulut, yarın yapılacak seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’ndaki toplantıya Güzel Parti Genel Başkan Yardımcılarından oluşan heyet de katıldı. Kurtulmuş’un heyet ile yaptığı görüşmede 28 Mayıs seçim süreci, Roman vatandaşların sorunları ve güncel konular ele alındı.

Görüşmenin ardından Hüseyin Akbulut, 28 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a takviye yapacaklarını açıklayarak, şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İBB Başkanlığı yaptığı dönemden bu yana Roman vatandaşların her zaman yanında ve yanında olmuştur. Roman vatandaşların dertleri ne olursa olsun yakından ilgilenmiş, babacan tavrını gerek başbakanlıkta gerekse cumhurbaşkanlığında da sürdürmüştür. Halkına sahip çıkan insan, halk da sahip çıkmalıdır” dedi. 28 Mayıs seçimlerinde parti olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacağımızı buradan beyan ederiz. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her ilindeki Roman vatandaşlarımızı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. “‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunun gerçekleşmesi için sizi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy vermeye davet ediyorum. Romanlar sadıktır ve onlara sahip çıkanı korumasını bilir. 28 Mayıs’ta biz de sandığa gideceğiz.” Ülkemizin geleceği için kritik olan, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a hizmet ve ilgilerini gösteren, sadakatlerini oy olarak ödüllendireceklerine inanıyorum.”

haber-kavaklidere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu