Haber

Jandarma ekipleri motorsikletlerle tarihi yerlerde kuş uçurmuyor

Motosikletli jandarma ekipleri tarihi yerlerde kuş uçurmuyor

AKSARAY – Aksaray’da asayiş ve asayişin sağlanması için çeşitli faaliyetler yürüten Jandarma Komutanlığı, devriye gezdiği motosikletli jandarma ekipleriyle şehrin en ücra köşelerinde dahi tarihi mekanlarda ve kent genelinde olumsuzluklara izin vermiyor. havaların ısınmasıyla.

Aksaray’da İl Jandarma Komutanlığı havaların ısınmasıyla birlikte motosikletli güvenlik jandarma ekiplerini devriye gezdi. İlçe, ilçe ve köylerde görev yapan motosikletli jandarma ekipleri, motosikletleri sayesinde araçların ulaşamadığı en ücra köşelere kadar giderek denetimlerini sağlıyor. Kent genelinde görev üstlenen motosikletli polis jandarma ekipleri, özellikle havaların ısınmasıyla birlikte kentin tarihi mekanlarında artan yerli ve yabancı turist ziyaretlerini yakından takip ediyor. En ufak bir olumsuzluğa bile izin vermeyen jandarma ekipleri, motosikletlerinin sağladığı hız ile birlikte kısa sürede ihbarlara gönderilerek aksiliklerin önüne geçiyor. Kaçak kazı yapan define avcılarının da hayali olan motosikletli jandarma ekipleri, dağ yamaçlarında devriye gezerek kontrolü sağlıyor.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, “Motosikletli Asayiş Ekiplerimiz, bölgeyi ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin can ve mal güvenliklerini sağlamak, bölgede meydana gelebilecek kaçak kazı olaylarına karşı tedbirli olmak için çalışmalarını sürdürüyor. “Vatandaşlarımızın huzur ve inanç içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacıyla gece gündüz titiz ve titiz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ve yaşanabilecek olası olayların önüne geçilmesidir” denildi.

camashaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu