Haber

Kassam Tugay Sözcüsü Ebu Ubeyde’den İsrail’e gözdağı: Zırhınız askerlerinizin mezarı olacak

İsrail ‘nin Gazze’ye saldırıları devam ederken bölgede kanlı çatışmalar yaşanıyor. Hamas’ın askeri kanadı Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde dün İsrailait 136 tankı imha ettiğine dair görüntüleri yayınlayarak korkuttu.

“İSRAİL GÜÇLERİ BIRAKMAMIZI ENGELLEDİ”

Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, Mescid-i Aksa televizyonunda yayınlanan konuşmasında İsrail Birkaç gün önce Hamas’ın gözaltına alınan 12 yabancının serbest bırakılmasını engellediğini kaydetti. Ebu Ubeyde, “Tutukluların ve yabancıların serbest bırakılma çabalarını engelleyen, hayatlarını tehlikeye atanlar” dedi. İsrail“öyledir” dedi.

ÇATIŞMA GÖRÜNTÜLERİ YAYINLADILAR

Öte yandan Ebu Ubeyde şöyle dedi: ” İsrail“Saldırıdan bu yana 136 İsrail aracını kullanılamaz hale getirdiler. Kanalda ayrıca araçların imhası ve çatışma görüntüleri de yayınlandı. Kassam’ın bir İsrail askerini öldürdüğünü kaydeden Ebu Ubeyde, İsrail’e karşı çatışmaları sürdüreceklerini” ifade etti. İsrail ordusu her noktada.

“DİRENCİMİZİ HER CEPHEDE GÖSTERİYORUZ”

İsrail saldırılarında 10 binden fazla Filistinli ölürken; Ubeyde, “Düşmanın katliamı hafızalardan silinmeyecek. Üzerlerine yıkım ve ateş laneti gelecek. İşgalcilere yeni bir gelişmenin müjdesini veriyoruz, direnişimizi her cephede gösteriyoruz. Mücahitlerimiz Seni izliyorum. Düşmanın zırhı, askerlerinin mezarı olacak.” İfadelerini kullandı.

haber-feke.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu