Haber

Muharrem İnce’den yeni açıklama! Hakkındaki kaset iddialarına sert tepki gösterdi: Gazeteciler, savcılar neredesiniz?

ülke partisiGenel Lider Muharrem İncesosyal medyada gündeme gelen kast tezleriyle ilgili yaptığı paylaşımla tepki topladı.

“GAZETECİLER, SAVCILAR NEREDESİNİZ?”

İnce yaptığı paylaşımda, “45 gündür sahte makbuzlarla, sahte evraklarla, sahte videolarla iftira atan, algı operasyonu yürüten FETÖ’cülere karşı bu ülkenin gazetecileri nerede? Savcılar nerede?

“BU SEVGİLİ TERÖRİSTLERLE SONUNA KADAR ÇALIŞACAĞIM”

Bu alçak teröristlerin oyunlarından medet umanlara, bunları yayanlara, inananlara; Komplo davalarında neler olduğunu hatırlamıyor musun? Hayatımın geri kalanında bu aşağılık teröristlerle savaşacağım.”

NE OLDU?

Son zamanlarda sosyal medyada yayınladığı görüntülerle birçok ünlü isme karşı tartışmalara yol açan Ali Yeşildağ’ın hedefi, 14. Mayıs seçimleri.

“BU İNSANLAR HER ŞEYİ BİLMELİ”

Yeşildağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Belden aşağı vurmam dedim. Ancak artık her şey mübah. Bu insanlar her şeyi bilmeli. Yarın saat 12.00’de Muharrem İnce’nin cinsel ilişki kasetinden bir bölüm paylaşacağım. Devam edin. çocukları bu ekrandan uzak tutun.” .

İNCE: ABDESTİMDEN HİÇ ŞÜPHEM YOK

Yeşildağ’ın dakikalar sonra tekrar Twitter’dan yaptığı paylaşıma yanıt veren İnce, “Elinizde ne kadar sahte belge, sahte makbuz, sahte görüntü varsa bir dakika bile beklemeden yayınlayın. Abdest almamdan hiç şüphem yok. Benim hayatım savaşmakla geçti. Kardeşlerin, “Ben ne PKK’ya ne de Hizbullah’a hiçbir zaman boyun eğmedim. Yargıda hepinizle hesaplaşacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu