Teknoloji

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 26 Mart – 2 Nisan 2024

Oyun dünyasında yeni bir haftaya girmemizin ardından, Steam’de geçen haftanın en çok satanları haberimiz ile yine karşınızdayız. SteamDB tarafından edinilen bilgiler ışında hazırlanan güncel listede, bir önceki hafta ile karşılaştırıldığında, ne gibi değişikliklerin yaşandığına hep birlikte bakalım. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: The Crew Motorfest Steam Mağazasına da Geliyor


Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Belli Oldu

  1. Helldivers 2
  2. Dragon’s Dogma 2
  3. Final Fantasy XIV Online
  4. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
  5. Cyberpunk 2077
  6. Baldur’s Gate 3
  7. Horizon Forbidden West Complete Edition
  8. EA Sports FC 24
  9. Dead by Daylight
  10. Elden Ring

SteamDB sitesinin verilerinde her ne kadar Counter-Strike 2, Apex Legends ve PUBG: Battlegrounds gibi oyunlar da olsa da, ücretsiz olarak da indirip oynayabildiğimiz için, listemizde yer vermemeyi uygun bulduk. Bu bağlamda zirvenin sahibinin geride bıraktığımız haftadan bu yana yükseliş kaydeden Helldivers 2 olduğunu görebiliyoruz. Dragon’s Dogma 2 de güncel listenin ikinci sırasında yer almış.

Final Fantasy XIV Online da yükseliş kaydeden bir diğer oyun olarak üçüncü sırada karşımıza çıkıyor iken, dördüncü sıradaki Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ve son sıradaki Elden Ring ise pozisyonlarını korumayı başarmışlar. Listenin alt sıralarına baktığımızda, beşinci sıradaki Cyberpunk 2077 de yükseliş kaydeden bir diğer oyun oluyor.

Son olarak, altıncı sıradaki Baldur’s Gate 3, yedinci sıradaki Horizon Forbidden West Complete Edition, sekizinci sıradaki EA Sports FC 24 ve dokuzuncu sıradaki Dead by Daylight oyunlarının geçtiğimiz hafta ile karşılaştırıldığında gerilediklerini görebiliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu