Haber

Uçuşların durdurulduğu Gaziantep Havalimanı’nda mahsur kalan Adem Kılıçcı, yaşadıklarını Haberler.com’a anlattı.

Gaziantep Havalimanı’nda kimliği belirlenemeyen bir cisim görüldüğü için gece yarısından itibaren Gaziantep Havalimanı’ndan uçuşlar gerçekleştirilemedi. Bölgenin ünlü isimleri arasında yer alan ve uçuşu iptal edilen milli boksör Adem Kılıçcı, Haberler.com canlı yayınında yaşadıklarını anlattı.

“PEK ÇOK İNSAN ZORLUK GÖRÜR”

Uzun süredir havalimanında beklediklerini ifade eden Kılıçcı, “Sabah erkenden geldik. Adıyaman’ın ilçelerini gezdik. En son buraya geldik uçağa bindik. Kalktı kaptanımız anons yaptı tanımlanamayan cismin olduğunu bildirdi tabi bizde şakalaştık “UFO” “Geldi” Sonra 1-2 saat bekledik bekledikten sonra haber verdiler. uçak kalkamadı hava alanına geldik sabah 5:30 a kadar bekledik sonra nasılsa otele yolladılar neden bilmiyorum ama bazı söylentiler var duyduk Burada da öyle ama burada birçok insan seferlerin iptal olması nedeniyle sıkıntı yaşadı.” söz konusu.

“SORUN OLDUĞUNU SÖYLEDİLER”

Uçağın kalkışa hazır olduğunu belirten Kılıçcı, “Mağdur olan olmadı ama ben mülakata girdim mesela, çünkü insanlar biletlerini saatlerine göre ayarlıyorlar. Mülakata maalesef katılamadım. Çok üzüldüm. Dün gece 23.30’dan 5.30’a kadar. “Havalimanında uyuyana kadar bekledik. Uyuyordum bile, beni uyandırdılar. Ondan sonra otele gitmemizi söylediler. Otele gittik, otelde yattık. Artık havalimanına geldik, uçağımıza bineceğiz. Şu anda bir problem olmadığı söyleniyor.” ifadelerini kullandı.

“KARDEŞLERİMİZİN SEÇİM SÜRECİNDE DEPREMLE KALPLERİ KIRILDI”

OyDeprem sürecinde vatandaşların yüreğinin yandığını belirten Kılıçcı, “Deprem bölgelerindeki insanlarla tekrar görüştük. Uzun süredir buraya gelip gittiğimiz için bazı ailelerin telefon numaraları elimizde var. Zamanında bazı komutanlar ve askerlerle arkadaş olduk. Oy Bu süreçte buradaki insanlar biraz yıprandı. Çünkü sırf siyasi tercihlerinden dolayı zan altında olan birçok insan var. Sosyal medya aracılığıyla depremzede kardeşlerimizin yüreği bir nebze olsun kırıldı. Bunu bizzat gördüm. Ama ‘belki’ dedim, ‘insanların siyasi öfkelerinden dolayı istemeden söyledikleri cümle bu’ dedim. ‘Aldanmayın, resmin çoğuna bakarsınız. Seni seven ve önemseyen birçok insan var. “Buraya sizin için geldik ve siyasi görüşleriniz hiçbir şekilde umurumda değil” dedim. İnsan olmamıza rağmen hepimiz insanız. Kardeşlerimize sadece yardım etmek değil, dertlerini dinlemek, onları düşüncelerinden uzaklaştırmak çok büyük bir fayda ve bence bu bizim asli görevimiz.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu